17. 5. 2014

DORNOVA METODA absolvovala jsem pracovní seminář Dornovy metody pro zvířata v Cítově u Mělníka. Seminář byl skvělý, spousta nových postupů, nových informací, praktických ukázek a báječných lidí. Třešničkou na dortu bylo, že jsem obdržela certifikát a tedy jsem se oficielně stala DOPORUČENÝM TERAPEUTEM DORNOVY METODY PRO ZVÍŘATA             Je symbolické, že můj certifikát má číslo 17 a termín konání byl 17/5 :) Těším se na práci s dalšími psími pacienty a samozřejmě na další společné semináře a jiné akce s Dornisty...

 
24. 2. 2014

Fessy slaví 10 let     Přestože nejsme zastánci psích oslav narozenin a přípravy psích dortů, při kulatinách jsme udělali výjimku a Fessinka oslavila své desáté narozeniny jak se patří - dostala dort, pískací hračku (což byla opravdu velká chyba) a její výročí jsme zdokumentovali pro příští generace :)

Feska je prostě naše nejkrásnější a navždy ve všech směrech nejlepší psí dáma - věčně prdlá a nezaměnitelná... Doufáme, že jí zdravíčko vydrží a bude blbnout ještě dlouho - třeba i s tou děsně upískanou rozjetou slepicí :)))

Děkujeme paní chovatelce Nikolce, že nám ji tehdy svěřila - i když to nebylo lehké rozhodování... :)))

 
ROK 2013

V roce 2013 jsme s Fessinkou trávili čas procházkami, plaváním v bazénu, v létě v moři - činnosti přizpůsobujeme jejímu věku. Současně se seznamujeme s různými podpůrnými metodami, jak pomoci jejímu postaršímu tělu, aby nebolelo - masáže, Dornova metoda, využití magnetoterapie, atp.

Se Sárou jsme rok 2013 věnovali trénování agility, vzhledem k jejímu věku už ale také s rozumem... tak snad to půjde, zdraví dovolí a budeme agilitit ještě v roce 2014.

 
30.6. - 1.7. 2012

HAPPY MÍČEK, Krupka

Jak už se stává letos pravidlem, i tady v Krupce si s námi počasí trochu pohrálo. V sobotu ráno se strhla silná dešťová přeháňka. Pak vysvitlo sluníčko, které vytvořilo něco jako "prádelnu" ve které jsme se všichni dost přehřívali - a to se opět podepsalo na výkonech našich psů. Ze soboty na neděli v noci byla silná bouřka, která polámala několik stanů. Neděle už byla naštěstí lepší, lehce pod mrakem a běhalo se už mnohem lépe.

Prágové opět vyhráli v první divizi 1. místo, a to bez jediné porážky po oba dny.

Ve finále jsme bojovali s Dog Dragons a kdybych já nezmatkovala, tak bychom nemuseli otáčet výsledek z 0:2 na 3:2 - snad jsem si to tady už vybrala a ještě jednou se Prágům omlouvám... :)))

Běhali jsme opět ve složení Abbu, Neo, Eimi, Sára, Mia a Harry - všichni byli moc šikovní!

 
15. - 17. 6. 2012

Agility seminář s Annou Eifert, Opava

Seminář s Annou mě moc bavil, zázemí v Opavě bylo skvělé jako vždycky a tento prodloužený víkend jsme si se Sárou moc užily po všech stránkách. Taková malá dovča to byla, bezva!

 
10. 6. 2012

TURNAJ SLADKÝCH NADĚJÍ, Mělník

Na tomto turnaji počasí opravdu nepomáhalo. Několikrát se přehnala silná přeháňka a povrch byl deštěm dost ovlivněný - a tedy i časy družstev. Prágové nakonec vyhráli 1. místo v první divizi a to ve složení: Abbu, Neo, Eimi, Sára, Mia a Harry.   I přes nepřízeň počasí nás první místo samozřejmě moc těšilo... :)

 
19. - 20. 5. 2012

LUKÁŠOVSKÝ DRAK, Lukášov/Jablonec n. N.

I druhý letošní turnaj nám vyšel myslím skvěle.

Bojovali jsme v první divizi a podařilo se nám vylepšit rekord našeho družstva na krásných 17,39 s.

Co se umístění týká, vybojovali jsme nakonec 2. místo v první divizi, udolala nás jen Lavina Alfa a nutno říct, že se nám v neděli nedařily ani střídačky, ani starty - musíme na trénincích pořádně zamakat.

Běhali jsme ve složení: Abbu, Eimi, Neo, Sára, Harry a Mia.

Už se těšíme na TSN, další turnaj v pořadí... :)

 
5. - 6. 5. 2012

EAGER´S CUP, Trmice Ústí nad Labem

První letošní turnaj, na který jsme se moc těšili, kterého se zúčastnilo 37 družstev v šesti divizích a z pěti států!

Prágové běhali v první divizi a vstupním časem patřili až na její ocásek. Nakonec ale trochu i se štěstím jsme urvali krásné 3. místo a navíc nejlepší umístění českého družstva, protože před námi byli na bedně už jen Poláci. Máme z umístění  velkou radost, na prvním turnaji jsme ho skutečně nečekali. Běhali jsme ve složení: Abbu, Eimi, Neo, Sára, Harry a Mia.

Uvidíme, jak nám to půjde dál - teď brzy na turnaji v Lukášově :)))

 
4. 9. 2011

Mistrovství ČR ve flyballu, Mladá Boleslav

Naši psi podávali perfektní výkony a když se podařily nám páníčkům i střídačky, dosáhli jsme opakovaně sedmnáctkové časy - dopoledne jsme byli druzí, odpoledne v Double Elimination jsme skončili celkově na 3. místě. Máme z umístění na bedně velkou radost, dosáhli jsme ho ve složení: Abbu, Eimi, Neo, Sára, Agnes a Casim.

Tak ještě turnaj v Budějkách v říjnu a je po letošní sezóně... letí to jak bláááázen... :)))

 
6.8. - 20.8. 2011

LETNÍ DOVOLENÁ

letos poskládaná - týden na agi táboře v Opavě, pod trenérskou taktovkou Martiny Wasserbauerové, kde jsme si to moc se Sárou užily.

Druhý týden na návštěvě u Týnky, teď už vdané paní Bischofberger, ve Švýcarsku - pár fotek si můžete prohlédnout v sekci Foto reportáže.  Moc jsme si užili výlety do hor, k jezerům, koupání v Bodensee, ohňostroj v Lichtenštejnsku a taky místní kulinářské speciality, jako třeba úžasné RACLETTE, jídlo švýcarských pastevců, které jsme jedli poprvé. Týnko a Tyjánku, moc díky za krásnou dovču!!!

 

Během naší dovolené bojovali Prágové na turnaji HAPPY MÍČEK a rozhodně neudělali ostudu - vybojovali 3. místo v první divizi ve složení Eimi, Neo, Abbu, Casim a Agnes. Díky Prágové za statečnost a gratuluju k umístění na bedně ;)

 
29. - 31.7. 2011

Mistrovství Evropy ve flyballu, Borken, Německo

Prágové běhali letos ve  3. divizi ve složení: Abbu, Eimi, Neo, Sára, Agnes a Casim.

Přestože jsme běhali pěkně, s minimem chyb, náš výkon stačil letos pouze na 6. místo. Stále máme rezervy na střídačkách a musíme naše stávající složení družstva dál "ladit". Nicméně, ME jsme si moc užili, nálada byla skvělá, a třešnička na dortu pro mě byl nový Sářin osobní rekord 4,05 sekundy :)

 
19. 6. 2011

Turnaj sladkých nadějí  na kterém jsme už běhali v letošním novém, kompletním a snad i na pro tuto sezónu stabilním prágovském složení: Abbu, Eimi, Neo, Sára, Agnes a Casim.

Pro Abbua to byl jeho úplně první turnaj a zvládl ho na jedničku. Casim je také teprve flyballový dorostenec a předvedl bezchybný výkon. Celkově jsme to vytáhli na úžasné 2. místo jak ve Speed trialu, tak i v Double Elimination. Máme velkou radost a těšíme se na Evropu... čeká nás už za měsíc... :)

 
7. - 8. 5. 2011

Eagers Cup - Trmice jako každý rok první turnaj sezóny s hojnou mezinárodní účastí - letos pořadatelsky velmi úspěšný.

Bohužel pro Prágy, kteří si procházejí svou krizí díky vážným zdravotním komplikacím nejen psů, ale i psovodů, byl výsledek nejhorší co pamatuji - celkově 7. místo.

Měli jsme ale radost z výkonů všech psů - bohužel časově to na první divizi nestačilo. Sára si dokonce zaběhla svůj nový nejlepší čas 4,1 sekundy - tak nám držte palce, ať se nám další potíže už letos vyhnou a ať se dají všichni brzy dohromady...

 
23. 4. - 3. 5. 2011

Dovolená na Jersey strávili jsme další nepsí dovolenou, ve smyslu že jsme letěli bez našich psů, ale poslední 3 dny jsme strávili na Jersey Agiity Festivalu jako diváci. Časem napíšu článek pro případnou inspiraci kam vyrazit na dovolenou a na agi závody...

 
18. 9. - 3. 10. 2010

Dovolená ve Slovinsku + MS v Agility, Rieden

Užili jsme si nádhernou psí dovolenou na úpatí Triglavského národního parku. Deset dnů ve Slovinsku (proloženo dvěma výlety do Itálie) a následně tři dny fandění našim reprezentantům na MS v německém Riedenu. Bylo to moc fajn - fotky i článek (v sekci Akce) jsou už na webu...

 

FB turnaj Držkov

Během mé dovolené mi navíc udělalo obrovskou radost naše FB družstvo - HT Prague - vyhráli totiž poslední letošní FB turnaj v Držkově ve složení Ninja, Neo, Jim, Dasty, Babsi a Mia - díky všem za super výsledek - ten navíc znamená celkové vítězství našeho družstva v letošním Purina ProPlan Cupu - mám z toho velikou radost, Prágové díky :)))

 
20. 8. 2010

ARWEN Forever Free

složila ve Dvoře Králové zkoušku Obedience 1 na známku výborně - 262 bodů. Moc Martině i Arwence gratulujeme... :)

 
8. 8. 2010

Otevřené mistrovství BCCCZ ve flyballu, Brno

Obávali jsme se deště, naštěstí v neděli už nepršelo - terén byl ale dopoledne dost kluzký a moc se nám nedařilo - do odpoledního DE jsme šli z druhého místa.

Odpoledne se ale všechno v dobré obrátilo a my jsme v opakovaném finále a po tuhém boji porazili našeho už standardního finálového soupeře - Lavinu - a vyhráli jsme

1. místo v první divizi :) Lavině se podařilo odpoledne překonat český rekord a posunout ho na hodnotu 17,51 sekundy - moc gratulujeme!!!

My Prágové jsme běhali ve složení Ninja, Neo, Jim, Sára, Babsi a Mia - no a z vítězství v Brně máme mooooc velkou radost :)

 
 
2. - 4. 7. 2010

12. Mistrovství Evropy, Brecht, Belgie

Na toto ME jsme byli nasazeni s posledním vstupním časem do druhé divize - v té jsme bojovali už v loňském roce - také v Belgii - kde jsme to dotáhli na 3. místo. Letos byly vstupní časy v naší divizi zase o něco lepší a my se krčili na jejím konci.

ME ale dopadlo pro naše družstvo Hop Trop Prague zcela nad naše očekávání - hned v prvním ranním speed trialu jsme posunuli český národní rekord na 17,52 sekundy !!!

Po dopoledním speed trialu jsme skončili na druhém místě, kdy o pořadí musel rozhodnout až druhý nejlepší čas (ve kterém nás Angličané předběhli o jednu setinu sekundy :)

Odpoledne jsme pak ani jednou neprohráli a ve finále jsme porazili anglické družstvo Cheshire Dolphins 3:1 a vyhráli tak 

1. místo ve 2. divizi, což zcela předčilo naše skrytá přání před odjezdem :)))

Děkujeme všem, kdo nám pomáhali a fandili...

Ještě jen doplním, že my Prágové jsme běhali ve složení Neo, Jim, Sára, Ninja, Mia a Anita.

Jo a ještě doplnění, že všech pět českých družstev se umístilo na bedně - detaily budou brzy na stránkách FB Clubu ČR :)))

 
20. 6. 2010

Turnaj sladkých nadějí Praha - Letňany

Naše družstvo Hop Trop Prague vyhrálo 1. místo v 1. divizi ve složení psů Neo, Jim, Sára, Dasty, Babsi a Mia.

Sice nám nepřijel náš největší soupeř Lavina, závodění jsme si ale pořádně užili a ty sladké ceny - dort s pejskem z marcipánu - nejen proto mám tento turnaj ráda :)

A na tom letošním si Sára zaběhla svůj osobní rekord 4,15 sekundy :)))

 
5. 6. 2010

Úspěchy vrhu A naší CHS Forever Free:

Aatos FF absolvoval ve Finsku povahový test s výsledkem + 123 body a výrokem "nezvyklý na střelbu" - gratulujeme...

Arwen FF absolvovala zkoušku Obedience pro začátečníky s výsledkem 306 bodů, což byl nejlepší výkon dne těchto zkoušek - gratulujeme :)

 
22. 5. 2010

Flyballový turnaj M.E.D.s Trophy Plzeň

S družstvem Hop Trop Prague jsme i přes některé potíže (Sáře se 3x za turnaj rozeply při běhu kšíry - což se nikdy předtím nestalo a Jimovi se špatně dýchalo - takže neběžel finále) nakonec obsadili krásné druhé místo a nejlepší čas dne turnaje 17,83 s. Psi běhali ve stejném složení jako na Eagersu.

 
8. - 9. 5. 2010

EAGER´S CUP FLYBALL

S družstvem Hop Trop Prague jsme se zúčastnili prvního letošního turnaje v Trmicích - Ústí nad Labem a dosáhli jsme nejlepšího času turnaje 17,99 sekundy a nakonec celkově druhého místa ve složení Neo, Jim, Sára, Ninja, Babsi a Mia. Odkaz na fotky je ve Foto reportážích... :)))

 
12. 3. 2010

Opakovaný ultrazvuk bohužel potvrdil, že Sára není březí :(((

 
24. 2. 2010

Fesinka dnes slaví své   6. narozeniny. Přejeme ti všechno nejlepší Fesinko.

 
12. - 13. 2. 2010

SÁRA BYLA NAKRYTÁ    Krytí proběhlo v polovině února v Německu zcela bez problémů. Sam se Sáře líbil na první pohled, nás vůbec nepotřebovali. Sam je krásný pes, milý, naprosto nekonfliktní, má pěknou stavbu těla, srst a krásný výraz - úplně si mě získal :) Fotky ZDE

 
1. 1. 2010

NOVOROČNÍ VEČERNÍ DVOJZKOUŠKY Praha Březiněves

Jestli platí pořekadlo "jak na Nový rok, tak po celý rok", pak nás čeká prima období :) Náš kynologický klub Březiněves KKB totiž podle Tomášova a Majdina nápadu uspořádal hned první den roku 2010 dvojzkoušky na umělém povrchu a večer, tj. při umělém osvětlení a přizval rozhodčí Jitku Novotnou. Závody se moc povedly a Sára byla v LA2 v prvním běhu sedmá a v druhém DISK. Arwenka Forever Free po naší Fessy běhala krásně a v druhé zkoušce se umístila v LA1 kategorii na krásném 2. místě :)))

Pár fotek ZDE

 
13. 11. 2009

ZMĚNA KRYCÍHO PSA pro Sáru - více info ZDE

 
01. 11. 2009

FLYBALLOVÁ SEZÓNA 2009 - UZAVŘENÍ

Členové týmu Hop Trop Prague  se sešli u nás doma, abychom uzavřeli letošní flyballovou sezónu. Při té příležitosti jsme nafotili pár fotek v domácím ateliéru.

Více info o naší FB sezóně 2009 ZDE

 
28. 10. 2009

Podzimní hloubětínské dvojzkoušky - agility

Sára běhala v kategorii LA2 s těmito výsledky:

1. místo v prvním běhu - rozhodčí Petr Rybář

DISK v druhém běhu - rozhodčí Jitka Novotná (chyby opět na mojí straně, parkur jsem velice podcenila... při prohlídce nevypadal tak záludně :) V sekci VIDEA je odkaz na záznam prvního běhu.

 
11. 10. 2009

"Rychlejší než vítr"

flyballový turnaj - Mělník

Družstvo Hop Trop Prague vyhrálo 1. místo v 1. divizi a navíc zlepšilo ČESKÝ NÁRODNÍ REKORD na !!! 17,74 sekundy !!!

ve složení psů: Neo, Jim, Sára, Mia. Díky moc všem Prágům vč. Bařky a Babsi za super výkony a díky i všem, kdo nám fandili a kdo nám pomáhali... :)))

 
září 2009
GLAUKOM - vyšetření Sára byla vyšetřena metodou gonioskopie na primární glaukom s výsledkem negativním :)
 
12. - 21. 9. 2009
PSÍ DOVOLENÁ ve Švýcarsku a Rakousku (Wittenbach a Dornbirn) Dovolená byla úžasná, strávili jsme jí u Týnky ve Švýcarsku, kde jsme se potulovali po nádherné švýcarské přírodě a naši psi byli z výletů nadšení. Poslední 3 dny jsme strávili na MS v agility jako diváci a podporovali jsme tak naše české závodníky - bylo to super, už se těšíme na příští rok...
 
6. 9. 2009
6. MISTROVSTVÍ ČR ve flyballu, Mladá Boleslav Bohužel jsme si na MR s družstvem Hop Trop Prague vybrali pořádný kus smůly - dva naši nejrychlejší psi Neo a Jim výrazně zpomalili - Jim se zakoukal do feny "voňavky" a poprvé co ho znám přestal běhat a Neo zpomalil z neznámého důvodu - který jsme odhalili při vyhlášení, kdy pětkrát zvracel. Nakonec tedy naše druhé místo je za těchto nepříznivých okolností vlastně moc pěkné... :)) Běhali jsme ve složení Neo, Jim, Sára, Bára, Babsi, Mia - díky všem za statečnost, byly to nervy
 
22. - 23.8. 2009
4. HAPPY MÍČEK

FB turnaj Litoměřice pořádaný FB týmem Lavina se nám moc líbil a navíc se nám podařilo obhájit s družstvem HOP Trop Prague (stejně jako vloni) 1. místo v první divizi po tuhém boji v opakovaném finále právě s pořádajícím družstvem Lavina. Nejlepší čas Prágů byl 18,06 sekundy a závodili jsme ve složení: Neo, Jim, Sára, Bára, Babsi, Mia.

 
8. - 9. 8. 2009
BORDER COLLIE CLASSIC Béetebuerg, Lucembursko Bohužel jsme se ve všech bězích se Sárou diskly. Soutěžili jsme ve spojené kategorii LA2+LA3. Parkury byly pro nás hodně těžké, ale byla to velká agilití zkušenost, která nám dala chuť a inspiraci do dalších tréninků a zlepšování se v agility :)))

Fotky postupně v odkazech na hlavní stránce dole.

 
1. - 2. 8. 2009
DNY BORDER COLLIÍ BRNO (pořádané BCCCZ) 1) Klubová výstava       Sára:  třída otevřená VD rozh. Ross Green (GB)

2) Flyballový turnaj      Hop Trop Prague získali po tuhém boji s Lavinou 1. místo v 1. divizi s nejlepším časem 18,00 sekundy ve složení Neo, Bára, Jim, Sára, Mia a Babsi :) 

 
22. - 28. 7. 2009

NEPSÍ DOVOLENÁ NORSKO

Po mnoha letech jsme vyrazili na týdenní dovolenou bez našich chlupáčů. Článek a reportážní fotky v sekci Akce, Tomášovy fotky dole v odkazech na hlavní stránce (3 odkazy)

 
11. - 12. 7. 2009

AGILITY ZLÍN

Ze všech výsledků Sáry stojí za zmínění jen 1. místo ve zkoušce LA2. Jinak jsem většinou něco pokazila já, došlo opět i k jednomu pádu :)))

Rozhodčí: Michael Steiner

 
6. 7. 2009

AGILITY BŘEZINĚVES

Sára se umístila v LA2 jumpingu na 10. místě ze 47 a v LA2 agility na 12. místě ze 46 účastníků. Rozhodčí: pan Petr Rybář

 
28. 6. 2009

Turnaj Sladkých nadějí, Letňany. Naše družstvo, HT Prague získalo:

1. místo v 1. divizi ve složení psů: Sára, Jim, Neo, Babsi, Mia

 
29. - 31. 5. 2009

11. Mistrovství Evropy ve FB, Beerzel, Belgie.  Hop Trop  Prague získali 3. místo ve 2. divizi s nejlepším časem 17,94 s. (= nový český rekord!). HT Prague závodili ve složení Neo, Jim, Sára, Mia, Attila, Babsi. Video s Hop Trop družstvy je ZDE

 
9. - 10. 5. 2009

EAGER´S CUP - Trmice Naše družstvo HT Prague získalo na turnaji Eager's Cup v Trmicích, Ústí nad Labem 2. místo v 1. divizi (složení psů: Neo, Jim, Sára, Attila, Babsi) Vyhrála Lavina, které tímto moc gratulujeme :)

 
1. - 3. 5. 2009

AGILITY ZÁVODY ZLÍN pátek: 3 x jumping od rozhodčí J. Podmolové s výsledkem 2 x DISK,    1x 6. místo (ze 49 týmů)sobota: 3 x agility od rozhodčího A. Diviše s výsledkem 2 x DISK,   1x 16. místo (ze 42 týmů) neděle: 2 x zkouška A2 od rozhodčí L. Pánkové s výsledkem 1 x DISK a 1x 6. místo (1 odmítnutí)Videa můžete vidět ZDE

 
13. 4. 2009

AGILITY ZÁVODY

O mělnickou pomlázku Sára: Zkouška A2 DISK Zk. Jumping A2 4. místo   rozh. pí. Plíštilová (CZ)Video k shlédnutí ZDE     

 
2. 3. 2009

NOVÁ SEKCE VIDEA !!!

 
14. - 15. 2. 2009

HALOVÉ AGILITY ZÁVODY KLADNO  sobota LA2 7. místo, Agility 22.místo, Jump DISK neděle - LA2 6. místo, Agility DISK, Jump DISK  rozhodčí: paní Plíštilová a Podmolová (CZ)

 
7. - 8. 2. 2009

DUOCACIB BRNO             sobota - tř. otevřená   Sára: V1, CAC, CACIB, rozhodčí: pí. Poschacher Heidi (AT)               neděle, tř. otevřená     Sára - V2, res. CAC    rozh. Milan Krinke (CZ)

 
18. 1. 2009

CACIB NORINBERG     Sára získala ocenění V2, res. CAC, res. CAC-VDH  ve třídě otevřené, rozhodčí: Steinmetz (DE)

 
11. 10. 2008

Flyballový turnaj "O budějovickou tlapku" - družstvo Hop Trop Prague obsadilo krásné druhé místo v první divizi ve složení týmu: Fessy, Jim, Sára, Leo, Babsi, Pretty - tento turnaj byl posledním v letošní sezóně a do jara příštího roku máme tedy flyballovou pauzu

 
14. 9. - 2. 10. 2008
DOVOLENÁ VE FINSKU: spolu s našimi psy a zlínskými kamarády jsme strávili nádhernou dovolenou ve Finsku, kde jsme v závěru pobytu fandili našim závodníkům celé tři dny na MS v agility v Helsinkách - podrobnou reportáž si můžete přečíst v sekci Akce
 
Září 2008
Zdravotní výsledky odchovu "A"  ch.s.    Forever Free (FF):       Aatos FF              kyčle: 1/1, lokty 0/0         Annie FF                   kyčle 0/0, lokty 0/0       
 
13. 9. 2008

MČR ve flyballu       Mladá Boleslav     družstvo Hop Trop Prague si tentokrát vybralo svůj smolný den a skončilo až na 5. místě (po dvou prohrách s týmem Hop Trop Dreams)

 
23. 8. 2008
TRMICKÝ MÍČEK turnaj ve flyballu:                   družstvo Hop Trop Prague ve složení Fessy, Jim, Sára, Leo, Babsi a Pretty vyhrálo 1. místo v 1. divizi s nejlepším časem 18,84 sekundy.
 
9. - 10. 8. 2008
DNY BORDER COLLIÍ BRNO (pořádané BCCCZ)1) Fessy byl udělen titul Klubový šampion BCCCZ 2) Klubová výstava      Fessy:   tř. otevřená VD  Sára:     třída vítězů  V3 rozh.Veronica Avory (GB) 3) Flyballový turnaj       Hop Trop Prague získali 2. místo v 1. divizi ve složení Odie, Fessy, Jim, Sára, Pretty a Babsi :) 
 
1. - 3. 8. 2008

Šárka se Sárou si zazávodily na Border Collies Classic 2008 v Holandsku v kategorii A1. Společně obsadily krásné 5. místo v Agility. Ostatní výsledky:

A1 Power & Speed - Dis

Jumping - 17. místo

1st Grade Game - 20. místo

V kategorii A1 závodilo 57 borderek.

Rozhodčí:

Ron Van Straten (NL)

 
27. 7. 2008

Šárka se Sárou poprvé startovaly v kategorii A2, a to na Dvojzkouškách v Březiněvsi, nedaleko Prahy. Hned v prvním běhu v této kategorii se jim podařilo zvítězit! Ve druhém běhu se bohužel DISkly ve slalomu. Závody posuzoval rozhodčí Zdeněk Spolek.

 
19. 7. 2008

Na NVP v Mladé Boleslavi ve třídě otevřené získala Fessy ohodnocení V2, res. CAC a tím splnila podmínky udělení titulu Klubový šampion BCCCZ, rozhodčí Angela Kováčová (SK)

 
12. a 13. 7. 2008

Během víkendu ve Zlíně se Šárka se Sárou zúčastnily také závodů agility. Výsledky: A1 6. místo, agility DISK, jumping 19. místo, rozhodčí: Michael Steiner (A). Zbytek víkendu jsme pak strávili na Zlínském cvičáku převážně odpočinkem.

 
4.-6. 7. 2008

10. mistrovství Evropy ve FB - Mladá Boleslavy. Naše družstvo, HT Prague získalo 1. místo ve 3. divizi s nejlepším časem 18,45 s. (což je nový rekord družstva) ve složení Odie, Jim, Sára, Leo, Pretty, Babsi         VIDEO ke shlédnutí ZDE

 
22. 6. 2008

Turnaj Sladkých nadějí - Letňany. Naše družstvo, HT Prague získalo 2. místo v 1. divizi s nejlepším časem 19,29 s. (složení psů: Fessy, Jim, Sára, Leo, Pretty, Babsi)

 
14. 6. 2008

V rámci oslav Dne dětí  v Březiněvsi jsme se zúčastnili flyballového exhibičního miniturnaje.

 
31. 5.  - 1. 6. 2008

Šárka se Sárou se zúčastnily Mistrovství BCCCZ v agility - Rozkoš, Česká Skalice. Výsledky: sobota - special agility 61. místo, spec. jumping DIS, jumping DIS, družstva 24. místo neděle: Tachyon trophy jumping DIS, družstvo 25. místo. rozhodčí: Bernd Huppe (A), Zdeněk Spolek (ČR)

 
24. 5. 2008

Šárka se Sárou se zúčastnily Jahodové Bowle - agility závodů na Kladně.  Výsledky Sára: A1 - 8. místo, agility DIS, jumping DIS, rozhodčí: Lenka Pánková.

 
8. 5. 2008

Šárka se Sárou se zúčastnily Kennel Cupu na umělé trávě v Březiněvsi. Bohužel se DISkly ve všech bězích.

 
3. 5. 2008

Naše družstvo HT Prague získalo na turnaji Eager's Cup v Trmicích, Ústí nad Labem 1. místo v 1. divizi s nejlepším časem 18,88 s. (složení psů: Fessy, Jim, Sára, Leo, Pretty, Babsi)

 
2. 5. 2008

Z Austrálie jsme dostali výsledek testů na TNS pro Fessy. Výsledek testu byl negativní, NOT TNS (=Normal)

 
6. 4. 2008

Sára byla na bonitaci v Pardubicích uchovněna s bonitačním kódem:  iimrapnnnna/-

 
23. 3. 2008

Sára se v neděli zúčastnila dvou běhů na závodech v Březiněvsi (nedaleko Prahy) kde se jí také podařilo poprvé vyhrát zkoušky LA1.

LA1  1. místo   

LA1  DIS

Fessy zároveň zvládla zkoušku LA1 s hodnocením VD a s umístěním na 7. místě.

 
22. 3. 2008
Fessy získala ocenění V2 a titul res. CAC na Mezinárodní výstavě psů v Praze
 
15. - 16. 3. 2008
Sára se poprvé zúčastnila dvoudenních závodů agility v Horšovském Týně. Společně se Šárkou odběhly 6 běhů:

Jumping 4. místo

LA1       DIS

Open     11. místo

Open     5. místo

LA1       3. místo

Jumping  DIS

 
20. 1. 2008
Sára získala ocenění Výborná 4 na mezinárodní výstavě psů v Norimberku CACIB 2008. Fessy byla hodnocena jako výborná. Obě soutěžily ve třídě otevřené.
 
17. 11. 2007
Sára získala na mezinárodní výstavě v Praze - Letňanech Ocenění V1 CAC a CACIB Tím splnila nominační podmínky pro Crufftovu výstavu psů.
 
3. 11. 2007
Fessy absolvovala své první závody agility.
 
13. 10. 2007
Sára společně s týmem HopTrop Prague vyhráli i poslední flyballový turnaj letošní sezony. Tým HopTrom Prague zlepšil svůj nejrychlejší čas na 18,54
 
7. 10. 2007
Sára na svých prvních závodech agility úspěšně absolvovala zkoušku LA 1 s hodnocením DOBRÁ
 
29. 9. 2007
získala Sára na Speciální klubové výstavě KCHMPP následující ocenění:       - CAC                         - Vítěz speciální klubové výstavy                      - BOB
 
25. 9. 2007
Nice of You to Come Bye Simpy Sarah (Sára) získala titul Junior Šampion České Republiky 
 
9. 9. 2007
Sára a Fessy společně s jejich týmem Hop Trop Prague vyhrály  flyballové Mistrovství České Republiky 2007. Tým Hop Trop Prague zlepšil svůj rekord na 18,69.
 
1. 9. 2007
Sára získala na Mezinárodní výstavě psů v Mladé Boleslavi známku výborná 2.
 
26. 8. 2007
Sára a Fessy společně s jejich týmem Hop Trop Prague vyhrály  flyballový turnaj Trmický míček. Sára zlepšila svůj nejrychlejší čas na 4,10 a tým Hop Trop Prague zlepšil svůj rekord na 18,72.
 
18 a 19. 8. 2007
Sára získala na dvojité výstavě DuoDanube International Dog Show v Bratislavě dvakrát ocenění Výborná 1 CAC a v neděli navíc titul res. CACIB
 
5. 8. 2007
Sára a Fessy společně s jejich týmem Hop Trop Prague obsadily druhé místo ve flyballovém turnaji pořádaném BCCCZ u příležitosti Dnů BOC. Sára zlepšila svůj nejrychlejší čas na 4,222 a tým Hop Trop Prague zlepšil svůj rekord na 18,79.
 
4. 8. 2007
Sára dostala známku VÝBORNÁ bez pořadí na klubové výstavě BOC v Brně. Vzhledem k tomu, že Výstavu posuzoval anglický rozhodčí je to velký úspěch. Sára skončila jako pátá v třídě s dalšími jedenácti fenami. Celkem bylo přihlášeno okolo 140 BOC
 
27. 7. 2007
Sára získala známku V1 a tituly CAC a Národní vítěz na Národní výstavě psů v Mladé Boleslavi
 
9. 7. 2007
všechna štěňátka jsou již u svých nových majitelů. Přejeme jim do života vše nejlepší.
 
24. 6. 2007
Sára, společně s týmem Hop Trop Prague se stali vítězi 1. divize letňanského turnaje "Sladkých nadějí" ve flyballu. Zároveň zlepšila svůj nejrychlejší dosažený čas na 4,240.
 
23. 5. 2007
v podvečer prohrála fenečka číslo 1 svůj krátký boj o život. Díky moc všem, kteří se snažili nám v tomto zápase po celé tři dny pomoct.
 
21. 5. 2007
dopoledne se naší Fessy narodilo 5 černobílých štěňátek. Z toho jsou čtyři holky a jeden kluk
 
19. 5. 2007
Sára uspěla na Mezinárodní Výstavě Psů v Litoměřicích, kde dosáhla v třídě mladých výsledku V1 - CAJC
 
10. 5. 2007
jsme obrdželi výsledek genetického testu na  TNS. Výsledek testu je negativní! Sára není přenašečem mutace TNS
 
5. - 6. 5. 2007
absolvovala Sára své první flyballové závody Eagers Cup 2007. V konkureci domácích i zahraničních týmů se podílela na vítězství družstva HT Prague ve druhé divizi. Její nejlepší dosažený čas byl 4,261.
 
16. 4. 2007
byla potvrzena březost naší Fessy.  Okolo 22. 5. 2007 očekáváme 3 - 4 štěňátka.
 
9. 4. 2007
Sára společně se Šárkou absolvovali svůj první závod v agility.
 
1. 4. 2007
Fessy úspěšně složila zkoušku BH dle SchH/VPG
 
18. a 19. 3. 2007
byla Fessy po dlouhé cestě celým Polskem nakryta psem Oodnadatta True Deal (Tino). Doufáme, že se dočkáme štěňátek.
 
26. 2. 2007
jsme dostali z Německa výsledky testů MDR1. Obě naše feny mají výsledek                  N/N (+/+) - NEGATIVNÍ.
 
10. 2. 2007
Na MVP v Brně získala Sára titul CAJC v konkurenci 17 mladých fen a titul BOB v konkurenci 54 borderek!!! Fessy se umístila ve třídě otevřené na 3. místě se známkou výborná.
 
14. 1. 2007 
CACIB 2007 - Norimberk Sára V2,               res.CAC, res.VDH    Fessy  V4                 
13. 1. 2007
započaly práce na nových stránkách. Je to ukrutná prča

 

 
 

ARCHIV